KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16185008
nr 1618 5008
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 2/25, daterad 82. Bildmått: 50x35 cm, yttermått inklusive ram: 68x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 maj 2024
kl 19:16:36
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén
nr 1618 5008
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 400 kr |
måndag 6 maj 2024 |
Svenolov Ehrén